Ξεκινά η διαδικασία της Ενισχυτικής Διδασκαλίας στο σχολείο μας για το σχολικό έτος 2023-2024. Περιλαμβάνει τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά. Κριτήριο για την επιλογή-συμμετοχή των μαθητών/τριών στην Ενισχυτική Διδασκαλία αποτελεί η επίδοσή τους στο αντίστοιχο μάθημα. Η αίτηση-δήλωση μαθημάτων της Ενισχυτικής Διδασκαλίας είναι αναρτημένη στην ιστοσελίδα του σχολείου μας. Σας παρακαλώ, όσοι γονείς/κηδεμόνες ενδιαφέρεστε, να συμπληρώσετε και να προσκομίσετε ή να αποστείλετε ηλεκτρονικά( mail@6gym-kater.pie.sch.gr ) τη σχετική αίτηση – δήλωση των μαθημάτων μέχρι την Πέμπτη 16-11-2023 στις 10:00 το πρωί.

ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕ02 – ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ